O nas
o_nas
O firmie

Viking Pl

Nasza firma powstała w kwietniu 2005 roku i została utworzona przez Projektantów z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu wodnych stałych instalacji gaśniczych tryskaczowych, zraszaczowych oraz instalacji hydrantowych. Realizując kolejne projekty przez ostatnie 15 lat rozszerzyliśmy naszą działalność o projektowanie instalacji gaśniczych wodno-pianowych oraz posiadamy wymagane kwalifikacje do projektowania niskociśnieniowych systemów mgły wodnej.

Liderzy
na rynku
Działamy od
kwietnia 2005 r
+250
klientów
Viking_Pl

Doświadczenie i pasja

Dzięki zdobytemu doświadczeniu współpracujemy z Klientem począwszy od koncepcji i wyboru standardów projektowych, według których realizowana będzie inwestycja. Współpraca ta pozwala zminimalizować środki przeznaczane na realizację inwestycji, oraz na późniejsze ubezpieczenie budynku.

 

Nasi inżynierowie wielokrotnie uczestniczyli w rozruchach zaprojektowanych instalacji oraz w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do szybkiego i skutecznego odbioru instalacji zarówno przez Państwową Straż Pożarną jak i niezależnych Audytorów z ramienia Inwestora lub Ubezpieczyciela. Po zakończeniu procesu budowy oferujemy szkolenie personelu technicznego – przyszłych użytkowników instalacji.

Skontaktuj się z nami
Doświadczenie_i_pasja

Viking Pl,

Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o.

80-174 Gdańsk, ul. Potęgowska 6D/6

Zadzwoń lub napisz:

tel. 58 333 48 80

biuro@vikingpl.pl

Dane firmy:

NIP: 583 289 27 96

REGON: 220035353